V příštím týdnu se vrátí slunečné počasí

V příštím týdnu se vrátí slunečné počasí
19.10.2017
V pondělí bude ještě počasí ovlivňovat studená fronta, v dalších dnech se vrátí zmenšená oblačnost a teploty okolo 15 °C

V pondělí ještě bude východ území ovlivňovat postupující studená fronta, za kterou se k nám začne nasouvat oblast vyššího tlaku vzduchu a po její zadní straně k nám začne od jihozápadu proudit teplejší vzduch.

V pondělí bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

V úterý a ve středu očekáváme zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně polojasno a ráno místy mlhy. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, ve středu na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, ve středu o 1 °C výše.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme jasno až skoro jasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, místy s přízemními mrazíky a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, zpočátku místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

 

frame-scrollup