V příštím týdnu přeháňky a oteplování

V příštím týdnu přeháňky a oteplování
13.10.2013
Počasí v příštím týdnu bude s proměnlivou oblačností a ke konci týdne se oteplí

V pondělí bude polojasno až oblačno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, na Moravě na 5 °C. Denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. V úterý bude zpočátku polojasno až oblačno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, na západě na 11 °C.

Ve středu bude zpočátku oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Ve čtvrtek očekáváme oblačno, od západu místy s přeháňkami, na Moravě srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, postupně na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 13 až 17 °C, postupně na 15 až 19 °C. Výhled na další týden (od 21. 10.) naznačuje polojasno až oblačno, jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty okolo 5 °C a denní teploty okolo 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup