V příštím týdnu polojasno, bez sněhu

V příštím týdnu polojasno, bez sněhu
05.12.2013
V příštím týdnu polojasno , místy s nízkou oblačností a bez sněžení

Za pondělním přechodem studené fronty se k nám začne od západu rozšiřovat tlaková výše. V pondělí očekáváme zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

V úterý a ve středu bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se na některých místech udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na -3 a -7 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

Během víkendu a následujícího týdne očekáváme nadále skoro jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C, postupně na -2 až 2 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup