V příštím týdnu nezapomeňte na deštníky

V příštím týdnu nezapomeňte na deštníky
30.06.2016
Počasí v průběhu příštího týdne očekáváme většinou se zvětšenou oblačností a s častými přeháňkami nebo s občasným deštěm. Teploty během pracovního týdne by se měly udržet ještě poměrně vysoko, většinou nad 25 °C, s koncem týdne očekáváme ochlazení k 20 °C

Počasí v průběhu příštího týdne očekáváme většinou se zvětšenou oblačností a s častými přeháňkami nebo s občasným deštěm. Teploty během pracovního týdne by se měly udržet ještě poměrně vysoko, většinou nad 25 °C, s koncem týdne očekáváme ochlazení k 20 °C. Týden, ve kterém bude mít velká část obyvatel dovolenou, tak nebude úplně ideální pro pobyt v přírodě a pro venkovní výlety.

V pondělí a v úterý očekáváme skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou v pondělí na 13 až 9 °C a v úterý na 15 až 11 °C. Denní teploty vystoupí v pondělí na 21 až 25 °C a v úterý na 25 až 29 °C.

Od středy do pátku očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, zejména zpočátku místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 17 až 13 °C, postupně na 14 až 10 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 25 až 29 °C, ojediněle až na 30 °C, postupně na 18 až 22 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C.

frame-scrollup