V příštím týdnu méně oblačnosti i srážek a hlavně tepleji

V příštím týdnu méně oblačnosti i srážek a hlavně tepleji
21.09.2017
Počasí v příštím týdnu přinese kromě jeho začátku zmenšenou oblačnost a uprostřed týdne příjemné teploty okolo 20 °C, s koncem týdne se mírně ochladí.

Na začátku příštího týdne bude počasí u nás ovlivňovat tlaková níže, v úterý ji však nahradí okraj tlakové výše se středem nad severní Evropou, vrátí se počasí se zmenšenou oblačností a s minimem srážek.

V pondělí a v úterý očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, v úterý oblačnosti a srážek méně. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Od středy do pátku očekáváme jasno až polojasno, zpočátku ojediněle až oblačno s přeháňkami. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 18 až 22 °C, postupně na 16 až 20 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

 

 

frame-scrollup