V příštím týdnu až 11 °C

V příštím týdnu až 11 °C
27.02.2013
Teploty v příštím týdnu porostou až k 11 °C, obloha se zatáhne a zaprší

Do poloviny příštího týdne nás čeká většinou inverzní charakter počasí a až v druhé polovině příštího týdne se zatáhne, bude zataženo s deštěm a denní maxima budou vystupovat až na 10 °C. Ve čtvrtek a v pátek bude většinou zataženo nízkou oblačností, místy s mrholením, na horách a ojediněle i v nižších polohách polojasno. Noční teploty klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Během víkendu bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností s mrholením. Ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

V příštím týdnu od pondělí do středy bude pokračovat inverzní charakter počasí, bude většinou zataženo nízkou oblačností, místy s mrholením. Zejména na horách a ojediněle i v nižších polohách skoro jasno až polojasno. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí zpočátku na 2 až 6 °C, postupně na 4 až 8 °C.

Ve čtvrtek a v pátek (7. a 8. 2.) očekáváme oblačno až zataženo s občasnými dešťovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Během víkendu očekáváme zataženo s občasným deštěm. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup