V příštím týdnu 10 °C a většinou polojasno

V příštím týdnu 10 °C a většinou polojasno
05.03.2015
Teploty okolo 10 °C a polojasno, tak bude vypadat začátek příštího týdne, od půlky týdne občasné přeháňky

Počasí v příštím týdnu bude svým okrajem ovlivňovat tlaková výše nad severovýchodní Evropou. Počasí tak bude na začátku týdne s malou oblačností, od poloviny týdne se však místy budou vyskytovat přeháňky. Teploty zůstanou po celý týden vysoké, okolo 10 °C.

V pondělí a v úterý očekáváme skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. V úterý k večeru postupně přibývání oblačnosti na oblačno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Ve středu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, během soboty místy přechodně zvětšená oblačnost s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup