V příštích dnech chladno, na hřebenech hor i sněžení

V příštích dnech chladno, na hřebenech hor i sněžení
04.10.2017
Konec týdne bude studený, na hřebenech hor se můžou vyskytnout sněhové vločky a bude chladno, ráno okolo 5 °C a ve dne jen slabě nad 10 °C.

V druhé polovině týdne bude nad naše území proudit od severozápadu vlhký a studený vzduch, na hřebenech hor se můžou přechodně vyskytnout srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou k 5 °C a denní teploty jen slabě nad 10 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zpočátku místy až polojasno, od severozápadu postupně s deštěm nebo s přeháňkami. K večeru od severozápadu ubývání oblačností a srážek. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, na jižní Moravě až na 20 °C. Vát bude čerstvý západní až jihozápadní vítr.

V pátek bude proměnlivá oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na hřebenech hor přechodně srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude čerstvý západní vítr, který bude během dne slábnout.

V sobotu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami, na hřebenech hor i smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V neděli očekáváme zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, během odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

frame-scrollup