V pondělí snad zaprší

V pondělí snad zaprší
28.04.2019
Během pondělí by se měly nad většinou našeho území vyskytnout srážky, které zmírní riziko požárů, které je na většině území velmi vysoké. I v dalších dnech bychom se mohli na mnoha místech dočkat přeháněk nebo občasného deště, několika denní déšť je však stále v nedohlednu.

V pondělí bude zataženo, od severovýchodu s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

I v úterý bude ještě zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Od středy do pátku bude většinou oblačná obloha, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, při zmenšené oblačnosti až na 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.       

Během víkendu očekáváme polojasnou oblohu, zpočátku ještě ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled počasí od pondělí 6. května, naznačuje zpočátku jasnou oblohu, ke konci týdne při přechodně zvětšené oblačnosti s možností přeháněk a bouřek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, uprostřed týdne až na 23 °C.

frame-scrollup