V pondělí déšť, pak polojasno

V pondělí déšť, pak polojasno
31.07.2014
Počasí v příštím týdnu bude většinou polojasné s teplotami nad 25 °C, jen v pondělí bude deštivo

Počasí na začátku příštího týdne bude ovlivňovat od západu studená fronta, za kterou se k nám rozšíří od západu výběžek vyššího tlaku vzduchu.

V pondělí očekáváme zpočátku oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Od západu během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 27 °C, na Moravě až na 29 °C.

V úterý očekáváme polojasno, místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Od středy do pátku očekáváme skoro jasno až polojasno, během dne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 22 až 26 °C, postupně na 24 až 28 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, zejména odpoledne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s ojedinělými přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.  

frame-scrollup