V polovině týdne až 11 °C

V polovině týdne až 11 °C
06.02.2022
Počasí v příštích dnech nepřinese návrat zimního počasí, v druhé polovině pracovního týdne dosáhnou maxima až na 11 °C. S víkendem se sice ochladí, ale denní teploty se udrží nad nulou.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s deštěm, od středních poloh s deštěm se sněhem nebo se sněžením. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude proměnlivá oblačnost, místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, zpočátku místy, postupně ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, při vyjasnění až na -7 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 14. února, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s občasnými přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, postupně na 2 až 6 °C.

frame-scrollup