V pátek déšť, postupně sněžení

V pátek déšť, postupně sněžení
25.10.2012
V pátek zpočátku s deštěm, postupně se srážky budou měnit na sněhové

Počasí už dnes, tedy ve čtvrtek začne ovlivňovat zvlněná studená fronta, která ovlivní i počasí v dalších dnech. Máme sice ještě zataženo nízkou obalčností, ale ta se během dne bude postupně od severu rozpouštět a nahradí ji oblačnost kupovitá. K večeru se na severu území začnou vyskytovat přeháňky. Nejvyšší teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

V noci na pátek bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, nebo s občasným deštěm. na severu území postupně od vyšších poloh smíšenými. Teploty klesnou na 7 až 3 °C.

Během pátku bude zpočátku zataženo, místy s přeháňkami, během dne bude postupně od západu srážek přibývat v podobě deště, nebo přeháněk, srážky budou postupně od vyšších poloh přeházet ve smíšené. Nejvyšší teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V noci na sobotu bude zataženo se sněžením, v nižších polohách a na jihu území většinou srážky smíšené. Noční teploty klesnou na 0 až -4 °C, na jihu Moravy okolo 1 °C.

V sobotu bude zpočátku oblačno až zataženo, na jihovýchodní polovině území s doznívajícími srážkami, které budou od středních poloh smíšené. Během dne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Nejvyšší teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Počasícz.cz na Facebook.com

frame-scrollup