V pátek chladné ráno

V pátek chladné ráno
12.07.2017
Konec týdne přinese denní maxima jen slabě nad 20 °C a v pátek nás čeká po delší době chladnější ráno, kdy teploty klesnou na 9 až 5 °C.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až polojasno, místy s doznívajícími přeháňkami. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr. 

V pátek zpočátku jasno až polojasno, odpoledne od západu přibývání oblačnosti a místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu nás čeká oblačno až polojasno, zejména na severovýchodě až zataženo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek až na polojasno. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

 

frame-scrollup