V noci na čtvrtek začne sněžit

V noci na čtvrtek začne sněžit
28.11.2012
V noci na čtvrtek začne na západě sněžit, na zbytku území pršet, ochladí se

Dnes, tedy ve středu začne počasí od západu ovlivňovat zvlněná studená fronta, před kterou k nám bude proudit ještě teplý vzduch od jihovýchodu. Během dne bude oblačno až zataženo, ráno ojediněle mlhy, v průběhu dne místy mrholení, nebo slabé přeháňky. Na východě území přechodně polojasno. K večeru na západě srážky četnější. Denní teplota vystoupí v Čechách na 5 až 9 °C, na Moravě až na 13 °C. Vát bude v Čechách slabý severovýchodní, na Moravě slabý jihovýchodní vítr.

V noci na čtvrtek bude zataženo, postupně s deštěm, k ránu na západě a severozápadě Čech postupně od vyšších poloh srážky smíšené, nebo sněhové. Nejvyšší úhrny srážky budou rovněž na západě a severozápadě Čech, na horách se bude tvořit souvislá sněhová pokrývka a může napadnout až 20 cm sněhu. Noční teploty klesnou na 7 až 3 °C, na západě Čech na 1 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, na východě přechodně místy až polojasno. V Čechách s deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Na západě Čech sněžení od středních poloh. Na Moravě dešťové přeháňky jen místy. Během dne od západu ochlazování. Denní teplota vystoupí na 4 až 8 °C, na západě Čech na 1 °C a na Moravě až na 12 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na pátek bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Teplota klesne na 1 až -3 °C. Vát bude mírný západní vítr. V pátek bude většinou oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Teplota vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr. Aktuální výskyt srážek sledujte zde. Aktuální výskyt oblačnosti sledujte zde. Dlouhodobá předpověď počasí.

facebook.com

frame-scrollup