V noci mrazy, ve dne nad nulou

V noci mrazy, ve dne nad nulou
25.02.2023
Počasí v příštích dnech bude většinou polojasné, v noci s teplotami pod nulou a ve dne slabě nad

V pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle, na horách místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled počasí na víkend naznačuje polojasno až oblačno, místy s občasným sněžením, v nižších polohách s deštěm se sněhem. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6. března, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, zpočátku ojediněle, postupně místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C

frame-scrollup