V noci mráz, ve dne nad 10 °C

V noci mráz, ve dne nad 10 °C
13.03.2022
Během týdne moc srážek nebude, nejvíce jich bude v úterý a ve středu. Noční teploty klesnou většinou pod nulu a denní teploty se budou pohybovat nejčastěji okolo 10 °C.

V pondělí bude jasno až polojasno, odpoledne a večer v Čechách místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách se sněžením. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, ve středu na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 21. března, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ke konci týdne místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, postupně na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, postupně na 8 až 12 °C.

frame-scrollup