V nižších polohách zaprší

V nižších polohách zaprší
14.02.2018
Konec týdne přinese srážky, které však budou během dne přecházet ve sněhové většinou až od 500 m. V noci bude mrznout.

Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až polojasno, ojediněle s mlhami, na severozápadě až zataženo s ojedinělým sněžením. Od západu postupně přibývání oblačnosti a večer na západě se sněžením. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, při vyjasnění až na -9 °C. Teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo deštěm se sněhem, v polohách nad 400 m, na jihozápadě nad 900 m srážky sněhové. Během dne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, na Moravě až na -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, v Čechách ojediněle až na 7 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Během soboty očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od 500 m sněhovými. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V neděli očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od 500 m sněhovými, během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

frame-scrollup