V druhé polovině týdne vyjasňování a letní teploty

V druhé polovině týdne vyjasňování a letní teploty
22.07.2014
V druhé polovině týdne bude obloha většinou polojasná a jen ojediněle s přeháňkami a s bouřkami, teploty porostou nad 25 °C

Počasí v druhé polovině týdne začne ovlivňovat okraj tlakové výše, počasí se začne vyjasňovat a ubydu srážek. Ve středu bude polojasno, odpoledne až oblačno, místy s přeháňkami a s ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr. Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, zejména odpoledne ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V pátek a v sobotu bude polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí v pátek na 24 až 28 °C, v neděli na 25 až 29 °C. Vát bude mírný východní vítr. V neděli bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.  

frame-scrollup