V dalších dnech oblačno a přeháňky

V dalších dnech oblačno a přeháňky
21.08.2012
Počasí v dalších dnech bude bohaté na oblačnost a přeháňky

Počasí v dalších dnech moc hezké nebude, převážně oblačno s přeháňkami, teploty po víkendu spadnou slabě nad 20 °C. Ve středu nás čeká oblačná obloha s častými přeháňkami a s bouřkami. V odpoledních hodinách bude od západu ubývat oblačnosti a srážek. V bouřkách bude zesilovat vítr a ojediněle se můžou vyskytovat přívalové srážky a krupobití. Ranní minima klesnou na 19 až 15 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v Čechách na 24 až 28 °C, na Moravě na 28 až 32 °C.

Ve čtvrtek se vyčasí, bude převládat skoro jasno až polojasno, jen na jihu až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní minima klesnou na 16 až 12 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

V pátek bude ráno ještě zmenšená oblačnost, během dne místy přechodně oblačno s ojedinělými přeháňkami. V pozdních odpoledních hodinách od západu přibývání oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní minima klesnou na 16 až 12 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C, na západě Čech okolo 27 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno s přeháňkami, ojediněle ještě i s bouřkami. Ranní minima budou klesat na 19 až 15 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup