V Chorvatsku už jsou vysoké teploty

V Chorvatsku už jsou vysoké teploty
30.05.2018
Počasí v Chorvatsku ještě sice není úplně slunečné, přechodně se místy vyskytnou přeháňky a bouřky, avšak teploty jsou už na letních hodnotách, nad 25 °C, teplota moře se pohybuje od 22 °C na severu po 24 °C na jihu.

Pomalu ale jistě začíná doba letních dovolených a první nadšenci se vydávají na dovolenou na jih k moři, vzhledem k tomu, že nejvíce turistů míří každoročně do Chorvatska, připravili jsme si pro vás přehled počasí a teplot v Chorvatsku na následující týden.

Istrie: Teplota moře 22 °C. Aktuálně polojasno, přechodně místy s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 26/16 °C, v následujících dnech polojasno až oblačno, přechodně místy s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 26/17 °C.

Kvarner: Teplota moře 23 °C. Aktuálně polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 27/18 °C, v následujících dnech zpočátku polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, postupně jasno a s teplotami okolo 29/18 °C.

Severní Dalmácie: Teplota moře 23 °C. Aktuálně jasno až polojasno s teplotami 27/19 °C, v následujících dnech jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami okolo 30/20 °C.

Střední Dalmácie: Teplota moře 23 °C. Aktuálně jasno až polojasno s teplotami 27/19 °C, v následujících dnech jasno až polojasno, jen ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s teplotami okolo 29/20 °C.

Jižní Dalmácie: Teplota moře 24 °C. Aktuálně polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, s teplotami 27/19 °C v dalších dnech polojasno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 28/20 °C.

frame-scrollup