V Chorvatsku to stále ještě hřeje

V Chorvatsku to stále ještě hřeje
16.08.2016
Vydáváte-li se s končícími prázdninami do Chorvatska, tak vás čeká ještě v jižní polovině území slunečné počasí s tropickými teplotami. Vydáte-li se na sever, tak teploty vás určitě nezaskočí, ty zůstanou poměrně vysoké, ale do pátku se bude vyskytovat zvětšená oblačnost s občasnými přeháňkami a s bouřkami.

Vydáváte-li se s končícími prázdninami do Chorvatska, tak vás čeká ještě v jižní polovině území slunečné počasí s tropickými teplotami. Vydáte-li se na sever, tak teploty vás určitě nezaskočí, ty zůstanou poměrně vysoké, ale do pátku se bude vyskytovat zvětšená oblačnost s občasnými přeháňkami a s bouřkami.

Istrie: Teplota moře 25 °C. Aktuálně skoro jasno s teplotami 28/20 °C, v následujících dnech oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, s víkendem očekáváme návrat slunečného počasí s teplotami okolo 27/19 °C.

Kvarner: Teplota moře 24 °C. Aktuálně slunečno s teplotami 30/20 °C, v následujících dnech oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, s víkendem očekáváme návrat slunečného počasí s teplotami okolo 29/18 °C, v období srážek očekáváme o 2 °C méně.

Severní Dalmácie: Teplota moře 24 °C. Aktuálně slunečno s teplotami 30/18 °C, v následujících dnech slunečno, jen ke konci pracovního týdne místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami a s teplotami okolo 30/19 °C.

Střední Dalmácie: Teplota moře 24 °C. Aktuálně slunečno s teplotami 29/20, v následujících dnech slunečno a teploty okolo 31/21 °C.

Jižní Dalmácie: Teplota moře 25 °C. Aktuálně skoro jasno s teplotami 30/20 °C, v následujících dnech vydrží slunečno s teplotami 31/21 °C

Příští přehled počasí v Chorvatsku vám přineseme opět v úterý.

 

frame-scrollup