V Chorvatsku můžete momentálně zmoknout

V Chorvatsku můžete momentálně zmoknout
06.09.2016
Pokud se ještě na sklonku léta vydáváte do Chorvatska, může vás zastihnout v nejbližších dnech zvětšená oblačnost se srážkami, postupně se však nad Chorvatskem vyjasní a vydrží ještě poměrně vysoké teploty.

Pokud se ještě na sklonku léta vydáváte do Chorvatska, může vás zastihnout v nejbližších dnech zvětšená oblačnost se srážkami, postupně se však nad Chorvatskem vyjasní a vydrží ještě poměrně vysoké teploty.

Istrie: Teplota moře 23 °C. Aktuálně oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami a s teplotami 26/17 °C, v následujících dnech slunečno s teplotami okolo 29/19 °C.

Kvarner: Teplota moře 24 °C. Aktuálně oblačno s přeháňkami a s teplotami 26/17 °C, v následujících dnech jasno až polojasno s teplotami okolo 29/19 °C.

Severní Dalmácie: Teplota moře 24 °C. Aktuálně polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami a s teplotami 26/18 °C, v následujících dnech slunečno s teplotami okolo 29/18 °C.

Střední Dalmácie: Teplota moře 25 °C. Aktuálně polojasno, přechodně místy oblačno s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 28/19, v následujících dnech zpočátku oblačno až polojasno, místy s přeháňkami a s bouřkami, postupně slunečno a teploty okolo 28/19 °C.

Jižní Dalmácie: Teplota moře 25 °C. Aktuálně zataženo až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, s teplotami 27/22 °C, v následujících dnech zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami a s bouřkami, v dalších dnech postupně slunečno a teploty okolo 28/19 °C.

 

 

frame-scrollup