Užijeme si i pár dní bez deště

Užijeme si i pár dní bez deště
23.10.2016
Srážky se vyskytnou zejména v první polovině týdne, ve druhé se dočkáme polojasné až oblačné oblohy. Teploty se místy dostanou až k 15 °C.

V pondělí bude zpočátku zataženo až oblačno, zejména v severozápadních Čechách místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno, od severozápadu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Od středy do pátku očekáváme většinou oblačno až polojasno, při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle s přeháňkami. Ve středu zpočátku ještě zataženo až oblačno s doznívajícími přeháňkami. Ranní teploty klesnou ve středu na 9 až 5 °C, ve čtvrtek na 3 až -1 °C a v pátek na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí ve středu na 9 až 13 °C, ve čtvrtek na 7 až 11 °C a v pátek na 9 až 13 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností,  v neděli postupně od severu místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, při nízké oblačnosti okolo 9 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 31. října, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy se slabými přeháňkami nebo s mrholením. Ranní teploty klesnou zpočátku na 8 až 4 °C, postupně na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 4 až 8 °C.

 

frame-scrollup