Už jen polojasno s přeháňkami

Už jen polojasno s přeháňkami
07.08.2012
Do pátku polojasno, přechodně oblačno s přeháňkami a teplotami okolo 20 °C

Počasí v příštích dnech bude ovlivňovat tlakové výše, po jejíž přední straně k nám bude proudit chladnější vzduch od severozápadu. Dnes, tedy v úterý bude polojasno, přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Denní maxima vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V noci na středu bude skoro jasno až polojasno, přechodně místy oblačno s ojedinělými přeháňkami. Teplota klesne na 13 až 9 °C, vát bude slabý západní vítr.

Ve středu bude polojasno, přechodně oblačno s ojedinělými přeháňkami. Nejvyšší teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

Čtvrtek bude většinou oblačný, jen přechodně s polojasnou oblohou a místy se budou vyskytovat přeháňky. Tanní minima klesnou na 11 až 7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

V pátek se vrátí polojasná obloha, při přechodně zvětšené oblačnosti se budou ojediněle vyskytovat přeháňky. Ranní minima klesnou na 11 až 7 °C a nejvyšší denní teplota vystoupí na 19 až 23 °C.

Během víkendu očekáváme většinou skoro jasno, při přechodně zvětšené oblačnosti se ojediněle budou vyskytovat přeháňky. Ranní minima klesnou 11 až 7 °C a nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Najdete nás také na Facebook.com

frame-scrollup