Úterý s deštěm, čtvrtek s bouřkami

Úterý s deštěm, čtvrtek s bouřkami
17.07.2012
V úterý velká oblačnost s deštěm, ve čtvrtek teploty nad 25 °C a bouřky

Počasí dnes (v úterý) ráno ovlivňuje přecházející okluzní fronta, díky které je na celém území zataženo a na velké části území prší. Během dne bude přetrvávat většinou zatažená obloha s občasným deštěm, nebo s přeháňkami, v odpoledních hodinách oblačnosti a srážek ubude. Nejvyšší teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na středu bude většinou oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu bude zpočátku oblačno až zataženo s přeháňkami, během dne bude postupně od západu ubývat oblačnosti a srážek. Nejvyšší teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek dojde díky přechodu teplé fronty k výraznému krátkodobému oteplení, denní maxima vystoupí na 25 až 29 °C. Počasí bude zpočátku polojasno, během dne však bude od západu přibývat oblačnosti a přidají se přeháňky a bouřky. V bouřkách bude zesilovat vítr a srážky budou vyšších úhrnů, ojediněle může dojít k vylití malých vodních toků a zatopení níže položených míst. Aktuální výskyt srážek sledujte zde. Změřte si množství srážek u Vás.

frame-scrollup