Úterý a středa s přeháňkami

Úterý a středa s přeháňkami
10.07.2012
V úterý a hlavně ve středu budou časté přeháňky, bouřky jen ojediněle

Dnes, tedy v úterý bude polojasno, přechodně místy oblačno s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Přeháňky se budou nejčastěji vyskytovat v Čechách v odpoledních hodinách. Nejvyšší teploty vystoupí na 23 až 27 °C, na jihovýchodě až na 29 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

V noci na středu bude polojasno, k ránu na západě přibývání oblačnosti s přeháňkami. Teplota klesne na 16 až 12 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

Ve středu bude zpočátku skoro jasno, postupně v dopoledních hodinách od západu s přibýváním oblačnosti na oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. K večeru od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí v Čechách na 20 až 24 °C, na Moravě na 24 až 28 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V noci na čtvrtek očekáváme zpočátku polojasno, k ránu na západě území oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Teplota klesne na 14 až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek očekáváme zpočátku velkou oblačnost, místy s přeháňkami. Během dne postupně od jihozápadu ubývání oblačnosti a srážek. Nejvyšší teploty vystoupí v Čechách na 19 až 23 °C, na Moravě na 22 až 26 °C. Vát bude mírný západní vítr. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

 

frame-scrollup