Úterních 33 °C utne studená fronta

Úterních 33 °C utne studená fronta
26.07.2020
Nejteplejším dnem týdne bude úterý, před příchodem studené fronty k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu a ve středu nás čeká den s velkou oblačností, s deštěm a s bouřkami, ojediněle silnými

V pondělí bude polojasno, zejména na severovýchodě ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý vítr jižních směrů.

V úterý bude jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 29 až 33 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve středu počasí výrazně ovlivní od západu studená fronta, bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle silnými. Odpoledne od západu ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 19 až 15 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno, zpočátku ještě místy oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, v neděli při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

 

frame-scrollup