Typické jarní počasí

Typické jarní počasí
29.04.2023
Počasí příštích dní nebude vybočovat z průměrného jarního počasí, nemusíme se obávat ani nedostatku srážek

V pondělí bude polojasno, v Čechách přibývání oblačnosti až na zataženo a k večeru na západě s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, zpočátku ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teplot vystoupí na 12 až 16 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 8. května, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, v závěru týdne na 16 až 20 °C.

 

frame-scrollup