Týden začne jarně, na konci zasněží

Týden začne jarně, na konci zasněží
28.02.2021
Většina pracovního týdne bude s malou oblačností, místy však s možností nízké oblačnosti, V závěru týdne se však výrazněji ochladí a přidá se občasné sněžení

V pondělí bude jasno až skoro jasno, zpočátku místy, postupně ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při nízké oblačnosti okolo 5 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude jasno až skoro jasno, zpočátku místy, postupně ojediněle mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až polojasno, během dne od severozápadu přibývání oblačnosti s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh postupně srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 14 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme zataženo až oblačno s občasným sněžením, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 8. března, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 0 až -4 °C, postupně na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 1 až 5 °C, postupně na 8 až 12 °C.

frame-scrollup