Týden slunečný, místy s nízkou oblačností

Týden slunečný, místy s nízkou oblačností
26.10.2014
Počasí v nadcházejícím týdnu bude většinou slunečné, místy však s nízkou oblačností a s teplotami okolo 10 °C

Počasí po většinu týdne bude pod vlivem oblasti vyššího tlaku vzduchu. Od pondělí do středy bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, při vyjasnění až na -2 °C. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C.

Ve čtvrtek bude zpočátku skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Během dne od západu přibývání oblačnosti a v Čechách zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 4 až 0 °C, postupně na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 8 až 12 °C, postupně na 10 až 14 °C. 

Výhled na následující týden, od pondělí 3. 11. očekáváme polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup