Týden bude většinou polojasný

Týden bude většinou polojasný
14.09.2014
V pondělí ještě velká oblačnost a přeháňky, v dalších dnech polojasno a přechodně místy s přeháňkami, hlavně ke konci týdne

V pondělí bude ještě počasí ovlivňovat tlaková níže nad Balkánem, takže se dočkáme ještě přeháněk, od úterý začne počasí ovlivňovat tlaková výše nad severní Evropou. V pondělí bude zpočátku zataženo až oblačno, místy s přeháňkami, během dne postupně oblačno až polojasno a nadále místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Od úterý do čtvrtku bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, a zejména v pátek a v neděli místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 22. 9. naznačuje většinou polojasnou oblohu, v polovině týdne přechodně až oblačno a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup