Týden bude velmi teplý

Týden bude velmi teplý
02.11.2014
Čeká nás velmi teplý týden, s teplotami až okolo 16 °C, obloha zatažena nízkou oblačností, postupně i přeháňky

V první polovině týdne bude počasí u nás ovlivňovat tlaková výše nad východní Evropou, v druhé polovině týdne pak od západu brázda nízkého tlaku vzduchu. Od pondělí do středy bude většinou zataženo nízkou oblačností, zpočátku ojediněle, během dne místy skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude mírný, na Moravě většinou čerstvý, jihovýchodní vítr. 

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno, místy až zataženo, ojediněle se slabým deštěm nebo se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 10 až 14 °C, v pátek na 11 až 15 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 10. 11. naznačuje polojasno a při přechodně zvětšené oblačnosti místy se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 10 až 14 °C, postupně na 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup