Týden bude slunečný s mlhami

Týden bude slunečný s mlhami
28.09.2014
Čeká nás většinou slunečný týden, jen ojediněle se vyskytnou přeháňky, pozor na ranní mlhy

Počasí během týdne bude ovlivňovat rozsáhlá tlaková výše nad střední a jižní Evropou. V pondělí a v úterý bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. V úterý odpoledne postupně ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou v pondělí na 10 až 6 °C, v úterý na 12 až 8 °C. Denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

Ve středu bude polojasno, během dne přechodně místy až oblačno s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Během dne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až skoro jasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6.10. naznačuje v první polovině týdne jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ke konci týdne polojasno, místy až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 9 až 5 °C, postupně na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 16 až 20 °C, postupně na 14 až 18 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup