Týden bude oblačný s přeháňkami

Týden bude oblačný s přeháňkami
15.04.2012
V týdnu nás čeká oblačná obloha s přeháňkami a teplotami okolo 14 °C

Počasí přes týden budou postupně ovlivňovat dvě tlakové níže, takže počasí bude většinou se zvětšenou oblačností a s přeháňkami. V pondělí bude zataženo s deštěm, nebo s přeháňkami, v Čechách postupně od vyšších poloh srážky sněhové. Odpoledne postupně od západu ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Ranní teplota klesne na 5 až 1 °C, nejvyšší denní na 4 až 8 °C, na jihovýchodě až na 10 °C.

V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teplota klesne na 2 až -2 °C, ojediněle až na -5 °C. Nejvyšší denní vystoupí na 9 až 13 °C. Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti na zataženo a přidá se občasný déšť. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Od čtvrtku do neděle očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Noční teploty budou klesat na 6 až 2 °C a nejvyšší denní vystoupí na 13 až 17 °C. Výhled na další týden slibuje nadále oblačnou oblohu s občasným deštěm, teploty se budou postupně zvyšovat na 14 až 18 °C a noční se budou pohybovat mezi 8 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup