Týden bude oblačný s deštěm, od vyšších poloh se sněžením

Týden bude oblačný s deštěm, od vyšších poloh se sněžením
18.01.2015
Předpověď počasí na týden nepřináší úplně zimní počasí, bude oblačno s občasnými srážkami, od vyšších poloh sněhovými

Počasí během týdne bude ovlivňovat brázda nízkého tlaku vzduchu nad střední Evropou. V pondělí bude oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy se slabými přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo, ojediněle s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh se sněžením. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou ve středu na 0 až -4 °C, ve čtvrtek na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 0 až 4 °C, ve čtvrtek na 1 až 5 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno, ojediněle se slabým deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou v pátek a v sobotu na 2 až -2 °C, v neděli na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí v pátek a v sobotu na 0 až 4 °C, v neděli na -1 až 3 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 26. ledna, naznačuje zpočátku polojasno, od poloviny týdne pak přibývání oblačnosti s občasným sněžením, v závěru období srážky smíšené od středních poloh. Ranní teploty klesnou zpočátku na -2 až -6 °C, ke konci týdne na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na -2 až 2 °C, ke konci týdne na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

 

frame-scrollup