Tropy ustanou, teploty sestoupí na letní hodnoty

Tropy ustanou, teploty sestoupí na letní hodnoty
20.06.2021
Se začátkem nového týdne nastane pro tento okamžik konec s tropickými teplotami, které sestoupí trochu níže na úroveň letních dní.

V pondělí bude polojasno až oblačno, přechodně místy až zataženo s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle i silnými s přívalovými srážkami. Ranní teploty klesnou na 21 až 17 °C a denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu, bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle i silnými s přívalovými srážkami. Ranní teploty klesnou na 20 až 16 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. S občasným deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teploty klasnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

V sobotu a v neděli očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 28. června, naznačuje zpočátku polojasnou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C, postupně na 24 až 28 °C.

frame-scrollup