Tropy se nevrátí, slunce ano

Tropy se nevrátí, slunce ano
26.08.2018
Po deštivém víkendu se vrátí slunečné počasí, avšak teploty přes 30 °C se už nevrátí, teploty zůstanou pod touto hranicí, ale i tak bude ještě příjemně teplo.

V pondělí bude skoro jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

v úterý bude jasno až polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu zpočátku jasno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti a večer na západě místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek polojasno až oblačno, od západu až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti na jasno až polojasno a beze srážek. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 3. září, naznačuje jasnou až skoro jasnou oblohu, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 13 až 9 °C, postupně na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí nejčastěji na 22 až 26 °C.

 

frame-scrollup