Tropické víkendy pokračují

Tropické víkendy pokračují
16.08.2018
Suché a teplé počasí bude pokračovat i během víkendu, kdy nás počasí ničím nepřekvapí. Na obloze bude převládat zmenšená oblačnost a jen ojediněle s možností přeháněk a bouřek a teplotami okolo 30 °C.

Počasí popřeje letním prázdninovým aktivitám i o nadcházejícím víkendu, sice to ještě na začátku týdne vypadalo, že studená fronta, která bude procházet přes střední Evropou v noci z pátku na sobotu, přinese srážky a ochlazení, bude vše jinak, studená fronta se rozpadne a bude převládat malá oblačnost s minimem srážek a tropickými teplotami.

V noci na sobotu nás čeká jasno až polojasno, na západě Čech místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Teploty klesnou na 17 až 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během dne nás čeká trochu více oblačnosti, bude polojasno, přechodně místy až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Teploty vystoupí na 28 až 32 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ani druhá půlka víkendu změnu počasí nepřinese, v noci bude jasno až polojasno a teploty klesnou na 17 až 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Ve dne jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Vát bude slabý vítr severních směrů.

frame-scrollup