Trochu se ochladí

Trochu se ochladí
07.01.2023
Nadprůměrné teplé počasí bude pokračovat, teploty se sice budou snižovat, i tak však budou výrazně vyšší, než je pro tuto dobu obvyklé

V pondělí bude zataženo až oblačno, zejména na Moravě s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, na východě až na 10 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. V úterý přechodně místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, ve středu na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C, ve středu v Čechách ojediněle až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 16. ledna, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.  

frame-scrollup