Teplý víkend podkopne nedělní studená fronta

Teplý víkend podkopne nedělní studená fronta
09.12.2016
Během víkendu k nám bude pokračovat příliv teplého vzduchu od západu, díky kterému budou teploty vystupovat k 10 °C, v neděli začne od severozápadu přecházet studená fronta a na horách začne sněžit.

V noci na sobotu bude polojasno až oblačno, na severovýchodě většinou zataženo s ojedinělými slabými přeháňkami. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. Během dne bude polojasno, ráno a dopoledne místy zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C, na severovýchodě území okolo 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude zpočátku polojasno, od severozápadu přibývání oblačnosti až na zataženo a na severu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne bude zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Na jihovýchodě zpočátku polojasno. Během odpoledne od severozápadu protrhávání oblačnosti a ubývání srážek. Teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup