Teploty zůstanou vysoké

Teploty zůstanou vysoké
11.12.2023
Počasí v příštích dnech bude zcela likvidovat napadlý sníh, teploty se budou ve dne pohybovat nad nulou a velmi často tam zůstanou i během noci

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm. Večer od severu srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle, na horách místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami, postupně přibývání oblačnosti a místy déšť. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, v neděli na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, v neděli na 4 až 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 18. prosince, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C. postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C, postupně na 0 až 4 °C.

frame-scrollup