Teploty zůstanou nad nulou

Teploty zůstanou nad nulou
29.01.2022
Počasí v příštích dnech bude s velkou oblačností a s občasnými srážkami, od 500 m většinou sněhovými. Noční teploty klesnou jen slabě pod nulu.

V pondělí bude zataženo až oblačno, od západu se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 500 m smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, ve středu na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 500 m smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno.  Místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 600 m smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, ve středu na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 7. února, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.  

frame-scrollup