Teploty začnou stoupat k 25 °C

Teploty začnou stoupat k 25 °C
07.06.2020
Příští dny přinesou citelné zvýšení teploty vzduchu, které však bude doprovázet počasí se zvětšenou oblačností s občasnými přeháňkami a bouřkami. Častý bude výskyt dusna.

Vyhlížíte-li letní teploty, tak v příštích dnech se jich budete moci nabažit. Teploty začnou stoupat k letním 25 °C a zatím to vypadá, že by se takto vysoké hodnoty mohly udržet v následujících téměř dvou týdnech.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Od západu postupně ubývání srážek a oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný severní vítr. 

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, v odpoledních hodinách místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý severní vítr.

Během víkendu očekáváme oblačnou oblohu, místy s občasnými přeháňkami a bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 15. června, naznačuje počasí se zvětšenou oblačností a s občasnými přeháňkami a bouřkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 18 až 14 °C, postupně na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 24 až 28 °C, postupně na 21 až 25 °C.

 

 

 

frame-scrollup