Teploty začnou mírně stoupat

Teploty začnou mírně stoupat
27.09.2020
Po velmi studeném víkendu, kdy i na hřebenech hor se vyskytl první sníh nadcházející zimy, se teploty začnou pozvolna zvyšovat a na konci týdne se ojediněle můžou dostat k 20 °C.

V pondělí bude polojasno, od jihovýchodu zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 6 až 2 °C, ojediněle s přízemními mrazíky, denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude slabý jižní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Přechodně místy až polojasno. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až polojasno, místy, ve čtvrtek jen ojediněle s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V pátek a během víkendu bude zpočátku oblačno s přeháňkami, postupně polojasno. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 5. října, naznačuje zpočátku oblačnou oblohu, místy s přeháňkami, postupně většinou polojasno beze srážek. Noční teploty klesnou zpočátku na 12 až 8 °C, postupně na 10 až 6 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 17 až 21 °C, postupně na 14 až 18 °C.

frame-scrollup