Teploty začnou atakovat 20 °C

Teploty začnou atakovat 20 °C
26.03.2017
Počasí v příštím týdnu často slunečné a teplé, maxima budou dosahovat místy až na 20 °C

Počasí po většinu týdne bude ovlivňovat tlaková výše, díky které bude velká část týdne slunečná a díky jihozápadnímu až jižními proudění i velmi teplá, teploty budou atakovat hranici 20 °C.

V pondělí bude jasno až skoro jasno. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V úterý bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, ojediněle až na 20 °C. Vát bude slabý západní vítr.

Ve středu bude polojasno až oblačno, přechodně místy až zataženo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, na jihovýchodě až na 19 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme skoro jasno až polojasno, přechodně místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, v pátek ojediněle až na 20 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 3. dubna, naznačuje zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, postupně oblačno až polojasno a přeháňky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 12 až 16 °C.

frame-scrollup