Teploty vystoupí nad 5 °C

Teploty vystoupí nad 5 °C
10.12.2014
Konec týdne bude oblačný s občasnými srážkami, teploty se místy dostanou až nad 5 °C

Počasí v druhé polovině týdne bude ovlivňovat tlaková níže se středem nad severní Evropou. Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zpočátku ojediněle, postupně místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V pátek bude polojasno až oblačno, v Čechách od severozápadu postupně až zataženo a na severozápadě odpoledne místy s deštěm. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, na Moravě až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V sobotu bude oblačno až zataženo, na Moravě zpočátku ještě polojasno. V Čechách od západu místy s přeháňkami nebo se slabým deštěm, na horách se sněžením. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jižní vítr, který se bude postupně stáčet na západní.

V neděli bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup