Teploty vyletí k 25 °C

Teploty vyletí k 25 °C
14.05.2013
Dnešní maxima se místy dotknou 20 °C, zítra tuto hranici už překročí, bude pěkně

Nízké teploty, které byly po celý víkend a v pondělí na našem území pomalu končí, dnes se sice většinou přes hranici 20 °C nedostanou, zítra už ano. Dnes, tedy v úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, které se budou častěji vyskytovat v Čechách. Teplota vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude slabý západní vítr, který se bude odpoledne měnit na jihovýchodní.

Poté k nám začne proudit kolem tlakové níže nad západní Evropou teplý vzduch od jihu. V noci na středu bude jasno až polojasno. Teplota klesne na 9 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr. Ve středu bude jasno až polojasno, odpoledne a k večeru na západě Čech ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Teplota vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, během dne místy přechodně až oblačno a ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup