Teploty většinou nad nulou

Teploty většinou nad nulou
22.01.2024
Počasí v příštích dnech nebude zimním sportům moc přát, teploty se budou často i v noci držet nad nulou a denní maxima budou stoupat často nad 5 °C

V úterý bude oblačno až polojasno, zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami. Od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

Ve středu bude zataženo až oblačno s občasným deštěm. Odpoledne od severozápadu ubývání srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, na východě na -2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Ojediněle, v pátek odpoledne od severozápadu místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, v pátek na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí  29. ledna, naznačuje zpočátku polojasno, postupně zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

frame-scrollup