Teploty ve středu okolo 10 °C

Teploty ve středu okolo 10 °C
31.01.2021
Jen začátek a konec týdne bude připomínat zimní počasí, zbytek týdne bude s teplotami nad nulou a místy bude i pršet. Sníh se vrátí až na samém konci týdne.

V pondělí bude polojasno až oblačno, večer na západě až zataženo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -6 až -10 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno, místy s deštěm, na severovýchodě se sněžením. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, na severovýchodě okolo -6 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Během víkendu bude zataženo, zpočátku s občasným deštěm, postupně se sněžením. Ranní teploty klesnou zpočátku na 4 až 0 °C, postupně na -1 až -5 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 3 až 7 °C, postupně na -2 až 2 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 8. února, naznačuje polojasnou oblohu, zpočátku místy, postupně ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na -3 až -7 °C, postupně na -1 až -5 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na -4 až 0 °C, postupně na -1 až 3 °C.

frame-scrollup