Teploty v příštím týdnu nad 10 °C

Teploty v příštím týdnu nad 10 °C
24.03.2016
Na naše území bude v příštím týdnu proudit teplý a vlhký vzduch od jihozápadu, obloha tak bude oblačná s přeháňkami, ale teploty se udrží nad 10 °C

Počasí v příštím týdnu bude ovlivňovat tlaková níže nad Velkou Británií, kolem které bude do střední Evropy proudit teplý a vlhký vzduch od jihozápadu. Denní maxima se budou po většinu týdny dostávat nad 10 °C a noční minima se udrží nad nulou.

Na Velikonoční pondělí očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

V úterý očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 10 až 14 °C, ve čtvrtek na 12 až 16 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, postupně ubývání oblačnosti a srážek až na polojasno. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

frame-scrollup